Ostatnio dodane

„Włącz Zdrowie” z Agatą Młynarską nowością Discovery Life na wiosnę

Agata Młynarska

Od środy, 26 lutego wystartuje nowy program Discovery Life „Włącz zdrowie” (TVN Discovery Polska). Najpierw wystartuje w internecie, a później w telewizji. Poprowadzi go Agata Młynarska – wynika z informacji portalu Wirtualnemedia.pl.

Nowa pozycja w wiosennej ramówce kanału Discovery Life „Włącz zdrowie” będzie cyklicznym, emitowanym na żywo programem, którego premierowe odcinki będą się najpierw pojawiać na kanale YouTube TVN. W nieco zmodyfikowanej formie będą trafiać następnie na antenę.

Agata Młynarska – ambasadorka kanału – będzie prowadzić rozmowy z lekarzami, dietetykami, naukowcami oraz osobami, którym udało się pokonać daną chorobę.

Gościem pierwszego odcinka internetowo-telewizyjnego cyklu będzie Małgorzata Rozenek-Majdan, która opowie o własnej drodze do macierzyństwa dzięki metodzie in vitro.

W audycji pojawią się odpowiedzi na pytania o zdrowie, a celem prowadzącej i zaproszonych ekspertów będzie obalanie mitów oraz podawanie sprawdzonych informacji.

„Włącz zdrowie” będzie mieć swoją premierę w środę, 26 lutego o godzinie 21.20 w Discovery Life.

Udział Discovery Life w rynku telewizyjnym w 2019 roku wyniósł 0,06 proc. – wynika z danych Nielsen Audience Measurement, udostępnionych portalowi Wirtualnemedia.pl przez Mediacom. To wzrost o 5 pkt. proc.