Ostatnio dodane

Katarzyna Staszak uruchomiła serwis medyczny Mednavi

Katarzyna Staszak

Katarzyna Staszak, do niedawna redaktor naczelna dodatku o zdrowiu w „Gazecie Wyborczej” (Agora), została prezesem serwisu medycznego Mednavi. Znajdują się w nim informacje o metodach leczenia chorób nowotworowych oraz wskazówki, gdzie podejmować leczenie.

Podczas czerwcowej zmiany makiety „GW” dodatek „Tylko Zdrowie” przestał się ukazywać w osobnym grzbiecie. Teraz jest integralną częścią „Gazety”. Zlikwidowano także stanowisko redaktor naczelnej, które zajmowała Staszak. Obecnie jest redaktorką działu zdrowie „Wyborczej”.

Katarzyna Staszak została prezesem Mednavi, jest też odpowiedzialna za wszystkie treści serwisu. Jego pomysłodawczynią jest Ina Dźwierzyńska, która sama zachorowała na nowotwór. Mednavi ma pomagać chorym, pokazywać, gdzie szybko znaleźć informacje o nowotworach, gdzie się leczyć i o tym, jakie metody terapii są dostępne. Abonenci mogą wykupić kwartalny bądź roczny dostęp do pakietu Mednavi Premium.

„Tylko Zdrowie” pojawiło się jako dodatek do „GW” w kwietniu 2014 roku, od początku jego redaktor naczelną była Katarzyna Staszak.