Joanna Sosnowska redaktorką prowadzącą Wyborcza.pl/Technologie

Joanna Sosnowska

1 września br. do zespołu „Gazety Wyborczej” dołączy Joanna Sosnowska, która poprowadzi serwis internetowy zespołu Wyborcza.Tech.

Joanna Sosnowska jest dziennikarką i redaktorką, technologiami zajmuje się od blisko dekady. Przez wiele lat pracowała w zespole portalu Gazeta.pl, później była redaktorką naczelną serwisów technologicznych Wirtualnej Polski. Po odejściu z WP odpowiadała za treści i rozwój biznesu w polskim start-upie Nightly. Dodatkowo publikowała m.in. w „Gazecie Wyborczej” oraz magazynie „Logo”.

Joanna Sosnowska zastąpi Jakuba Wątora, dotychczasowego redaktora prowadzącego Wyborcza.pl/Technologie, który z końcem sierpnia br. zakończy współpracę z Agorą. Wydawcą odpowiedzialnym za Wyborcza.Tech pozostaje Vadim Makarenko,

Wyborcza.Tech to zespół dziennikarzy i redaktorów „Gazety Wyborczej”, którzy piszą o nowoczesnych technologiach, ich wpływie na życie konsumentów oraz specjalistów i firm. Publikują m.in. analizy, testy, recenzje i opinie ekspertów dotyczące np. cyfryzacji, start-upów, marketingu i telekomunikacji. Artykuły przygotowane przez zespół Wyborcza Tech można znaleźć na łamach wydań „Gazety Wyborczej” oraz w serwisie Wyborcza.pl/Technologie.