W stacji braci Karnowskich kolejna osoba ze starego TVP Info

Stanisław Pyrzanowski

Do zespołu Telewizji wPolsce (Fratria) dołączył Stanisław Pyrzanowski. Do grudnia ub.r. był związany z TVP Info.

– @StanPyrzanowski będzie śledził dla Państwa najgorętsze tematy i wydarzenia. Z niecierpliwością czekamy na jego relacje – zapowiedziano na profilach społecznościowych Telewizji wPolsce.pl.

Stanisław Pyrzanowski od połowy 2020 do grudnia ub.r. był związany z Telewizją Polską, prowadził m.in. pasma informacyjne w TVP Info. O okolicznościach zamknięcia w drugiej połowie grudnia ub.r. poprzedniej wersji tego kanału oraz „Wiadomości” opowiadał na antenie TV Republika.

Wcześniej Stanisław Pyrzanowski pracował poza branżą mediów, m.in. w firmach Spinks, PCQ Recruitment i IQVIA oraz działał freelancersko jako tłumacz.

Pyrzanowski to kolejna osoba z poprzednich redakcji informacyjnych i publicystycznych Telewizji Polskiej, która dołącza do Telewizji wPolsce.pl. Od marca w stacji pracują Żaklina Skowrońska (poprzednio reporterka TVP Info) oraz Bartłomiej Łyżwiński (w ostatnich latach reporter „Panoramy” i „Wiadomości” TVP). Według danych Nielsen Audience Measurement w marcu br. Telewizja wPolsce miała 0,34 proc. udziału w rynku oglądalności, wobec 0,03 proc. rok wcześniej.