Kolejny dziennikarz wrócił do „Teleexpressu”

Michał Niepytalski

Michał Niepytalski został reporterem „Teleexpressu”. Do zespołu programu wrócił po ośmiu latach przerwy – dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl

– Będę zajmował się tematyką społeczno-polityczną, oraz zagadnieniami naukowymi i nowymi technologiami – mówi Wirtualnemedia.plk Niepytalski.

Michal Niepytalski w przeszłości pracował w Telewizji Polskiej od 2009 r. do 2016 r., gdy sam odszedł z TVP. Poza pracą w roli reportera “Teleexpressu”, pisał też teksty dla tvp.info. Potem związany był z Telewizją WP, Polska Agencją Prasową i Hollistic News. Ostatnio związany był z Miesięcznikiem Puls Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie, gdzie był najpierw dziennikarzem, a potem p.o. redaktorem naczelnym.

Powroty do zespołu „Teleexpressu”

Po reaktywacji „Teleexpressu” w styczniu br. jego prowadzącymi są: Maciej Orłoś, który wrócił do TVP po ośmiu latach, a także Aleksandra Kostrzewska i Bartosz Cebeńko. Współpracę z serwisem po siedmiu latach przerwy zaczął też ponownie Mateusz Trojan, który przygotowuje informacje kulturalne oraz Krzysztof Nakonieczny, który jako reporter zajmuje się tematami politycznymi i społecznymi.

„Teleexpress” nadawany jest codziennie o 17.00 w TVP1 i TVP Info. Po nim w TVP Info można obejrzeć „Teleexpress Extra”.

Z danych Nielsena wynika, że średnia oglądalność „Teleexpressu” w lutym br. wyniosła 1,62 mln osób (1,26 mln w TVP1, 318 tys. w TVP Info i 44 tys. w TVP Polonia). Z kolei udział serwisu uplasował się na poziomie 17,25 proc.