Rusza program Jarosława Kuźniara w radiowej Trójce

Jarosław Kuźniar

W najbliższą niedzielę na antenie Programu III Polskiego Radia startuje program „360 stopni” Jarosława Kuźniara. Informacje potwierdza nam dyrektorka stacji Agnieszka Szydłowska.

Trwają zmiany w ramówce Trójki. Jedną z nowych propozycji dla słuchaczy będzie autorski program Jarosława Kuźniara „360 stopni”, o czym informowaliśmy nieoficjalnie już kilka dni temu.

– Mogę potwierdzić, że „360 stopni” Jarka Kuźniara jest w niedzielę o godzinie 15.00, to pierwszy odcinek – przekazała teraz portalowi Wirtualnemedia.pl Agnieszka Szydłowska, dyrektorka stacji.

Jarosław Kuźniar wraca do Programu III Polskiego Radia Newsletter

O czym będzie audycja Kuźniara? – Ten program ma opowiadać o świecie. To koncentracja na sprawach międzynarodowych w kontekście najważniejszych wydarzeń z udziałem komentatorów oraz znawców tematu – dodaje Szydłowska.

W najbliższą niedzielę gośćmi Jarosława Kuźniara będą Anna Łabuszewska z „Tygodnika Powszechnego”, Adam Eberhardt ze Studium Europy Wschodniej Uniwersytetu Warszawskiego oraz dziennikarz Paweł Reszka.

Jarosław Kuźniar pracował w przeszłości m.in. w PR3 i Radiu Zet. Następnie dołączył do TVN24, gdzie był gospodarzem poranka stacji. W TVN prowadził programy „X Factor” czy „Dzień dobry TVN”. Potem związał się z Onetem, gdzie prowadził program “Onet Rano”. Od kilku lat prowadzi autorską platformę Voice House, ma także biuro podróży Goforworld oraz agencję marketingową Kuźniar Media.