Trójka zmienia ramówkę. Jarosław Kuźniar z audycją

Koniec "Salonu politycznego Trójki"

Radiowa Trójka od kwietnia będzie mieć nową ramówkę. A tam audycja Jarosława Kuźniara

Jarosław Kuźniar poprowadzi autorską audycję w Programie III Polskiego Radia. Nazwę i godzinę zmieni poranna rozmowa polityczna w Trójce. Na antenę wraca „Klub Trójki”.

Radiowa Trójka od kwietnia będzie mieć nową ramówkę, a „Presserwis” dotarł do szczegółów. Poranne „Zapraszamy do Trójki” (6-9) prowadzić będzie Robert Grzędowski. Rozmowa polityczna wraca na dawną porę, czyli 8.13 (ostatnio o 8.45). Jej nową gospodynią została Renata Grochal. Tytuł audycji zmieni się z „Salonu politycznego Trójki” na „Bez uników”.

Przedpołudniowy program „Dobrego dnia” (9-12) prowadzić będą Justyna Grabarz i Krzysztof Łoniewski. Wsród gospodarzy pasma między 12 a 15 mają być Tomasz Żąda i Radosław Nałęcz. O 15 słuchać będzie można audycji „W tonacji Trójki”. Jej autorami będą Tomasz Żąda, Jacek Hawryluk, Michał Grabowski i Grzegorz Hoffman.

Od 16 do 19 nadawane będzie „Zapraszamy do Trójki”. Gospodarzami popołudniówki mają być Katarzyna Borowiecka i Piotr Łodej.

W pasmach 19-20 i 21-24 emitowane będą audycje muzyczne. Z kolei o 20 pojawiać się ma „Klub Trójki”, prowadzony przez Michała Nogasia, Marcina Jagiełowicza i Krzysztofa Łoniewskiego. W ramówce pozostaje „Lista przebojów Trójki” (piątek 19-22), a prowadzić ją będzie Tomasz Żąda.

Wśród weekendowych propozycji Programu III znajdą się m.in. „Wszystko, wszędzie, teraz” Katarzyny Borowieckiej (sobota od 13 do 15), audycja Maksa Cegielskiego (sobota od 20 do 21), „Salon ulica dancing” Jana Emila Młynarskiego (niedziela od 13 do 15), „360 stopni” Jarosława Kuźniara (niedziela od 15 do 16) oraz „Wszystkie książki świata” Michała Nogasia (niedziela od 20 do 21).

Od połowy stycznia dyrektorką radiowej Trójki jest Agnieszka Szydłowska.