Zygmunt Chajzer wraca do telewizji

Poprowadzi program w News 24

W przeszłości Zygmunt Chajzer prowadził m.in. teleturnieje Polsatu "Idź na całość" i "Moment prawdy"

Do zespołu News 24 (Astro) dołączy prezenter telewizyjny Zygmunt Chajzer.

Jak informuje Agnieszka Dębińska, szefowa redakcji News 24, od marca w ramówce stacji znajdzie się cykl „Chajzer podaje”. W programie Zygmunt Chajzer wraz ze swoimi gośćmi będzie prowadził rozmowy o kulisach życia prywatnego znanych osób, ale będzie również z nimi gotował. „Chajzer podaje” będzie nadawany w niedziele w paśmie porannym.

Zygmunt Chajzer współpracuje też z Radiem Pogoda (Grupa Radiowa Agory). W przeszłości prowadził m.in. teleturnieje Polsatu „Idź na całość” i „Moment prawdy”.

Inne marcowe nowości stacji to „News 24 Svalbard Extreme Expedition” (codzienne relacje z wyprawy podróżnika Marcina Gienieczki na szczyt Góry Newtona), sobotni program dotyczący tematyki regionalnej „Polska samorządowa”, emitowany w sobotę „Stolik dziennikarski”, prowadzony przez Zuzannę Dąbrowską i Roberta Walenciaka oraz codzienny „Komentarz dnia w News 24”, prowadzony przez Jarosława Szczepańskiego.

W wiosennej ramówce News 24 pokaże też pilotażowo program aktywistki Angeli Getler pt. „Ecce Homo” o prawach człowieka i tolerancji.

Kanał News 24 jest dostępny m.in. na pozycji 125 i 166 w UPC Polska oraz w mniejszych i średnich sieciach kablowych. Według Nielsen Media w styczniu miał poniżej 0,01 proc. udziału w grupie ogólnej 4+.