Piotr Kaczkowski poprowadzi autorski program w RockSerwisFM

20 września br. po raz pierwszy na antenie internetowego radia RockSerwisFM pojawi się Piotr Kaczkowski.

Piotr Kaczkowski poprowadzi autorski program „Oddam płytę w dobre ręce”. Emisja audycji na żywo została przewidziana na niedziele o godz. 21.00.

Kaczkowski przez kilkadziesiąt lat związany był z Programem Trzecim Polskiego Radia. Prowadził, m.in. „MiniMax – Biuro Utworów Znalezionych”, środową „Tonację”, a w przeszłości „M-3” czy sobotnie popołudniowe „Zaprasza do Trójki”, „Pół Perfekcyjnej Płyty”.

Dziennikarz z Trójki odszedł po zamieszaniu z „Listą Przebojów”. „Dzień dobry Domku. Te słowa przez pół wieku towarzyszyły mi na progu Myśliwieckiej 3/5/7. Marzyłem, że tak będzie zawsze. Niestety, od szeregu już lat, dzień po dniu, coraz bardziej blakły i więzły mi w gardle. Decyzja dojrzewała więc we mnie od dawna. Dziś chciałbym Państwu podziękować za lata wsparcia, wspólnych wzruszeń, dzielenia się muzyką i słowem. Miałem piękne życie radiowe. Mam nadzieje, że jeszcze wróci. W Trójce kierowanej z miłością i szacunkiem przez kompetentnych ludzi” – napisał w maju Piotr Kaczkowski w oświadczeniu opublikowanym w mediach społecznościowych.