Katarzyna Pietrewicz redaktor prowadzącą serwis Vogue.pl

Katarzyna Pietrewicz

Katarzyna Pietrewicz została redaktor prowadzącą serwis Vogue.pl (Visteria). Będzie odpowiadać za pracę redakcji online, realizację strategii kontentowej i współpracę z pozostałymi działami wydawnictwa.

Katarzyna Pietrewicz z „Vogue Polska” jest związana od początku jego działalności w 2018 roku. Pracowała jako redaktorka Vogue.pl, była też zaangażowana w projekty specjalne i budowanie nowych kanałów social media marki. Teraz obejmie nowe stanowisko w redakcji. Pietrewicz będzie raportować do dyrektor wydawniczej Hanny Rydlewskiej.

W kwietniu Visteria z powodu epidemii zdecydowała o reorganizacji struktury, integrując w większym stopniu print i digital. Wydawnictwo obniżyło czasowo pensje pracownikom, nie informowało jednak o wysokości obniżek.

Od września „Vogue Polska” planuje powrót do miesięcznego cyklu wydawniczego. Visteria w kwietniu zdecydowała się na zmianę cyklu z racji ograniczonego dostępu do punktów sprzedaży prasy spowodowanego epidemią. Majowo-czerwcowe wydanie magazynu ukazało się 28 kwietnia. Wakacyjne wydanie tradycyjnie jest łączone (lipiec-sierpień).