Ostatnio dodane

Dobro wraca z Tomkiem

Zbiórka po śmierci Tomka Maszczyka z Radia ZET

Tomasz Maszczyk

– Drodzy, po śmierci mojego Taty – Tomka Maszczyka – wieloletniego dziennikarza rozgłośni radiowych, a przez ostatnie lata życia związanego z Radiem Zet reportera, zdecydowałam wspólnie z jego Przyjaciółmi, o zorganizowaniu zbiórki na walkę z koronawirusem – pisze Justyna Maszczyk, córka Tomasza Maszczyka. Akcja trwa na stronie https://pomagam.pl.

– Tata kochał ludzi, uwielbiał pomagać, dlatego jeśli i Wy czujecie, że z tej tragicznej historii, jakim jest Jego śmierć, może zrodzić się dobro (co innego mogło się narodzić z tak dobrego Człowieka?!), zachęcam Was do wsparcia naszej, a właściwie zbiórki Jego imienia – pisze Justyna Maszczyk.

– Drodzy, tak wiele szpitali potrzebuje teraz pomocy i wsparcia, że bardzo trudno jest wybrać jedno konkretne miejsce i cel, bo każda placówka medyczna w czasach tego okropnego wirusa jest najważniejsza, ale Tata całym sercem kochał swoje miasto – Częstochowę – a ja sercem czuję, że właśnie ze wspierania największego częstochowskiego szpitala – Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. NMP – ucieszyłby się najbardziej – podkreśla Justyna Maszczyk.