Ostatnio dodane

Filip Chajzer przeprosił za udawanie na wizji ataku paniki

Filip Chajzer

Filip Chajzer, prowadzący z Małgorzatą Ohme w piątek program „Dzień dobry TVN”, udawał atak paniki. Po tym, jak część internautów zarzuciła mu naśmiewanie się z osób zmagających się z problemami psychicznymi, Chajzer przeprosił za swoje zachowanie.

Materiał pt. „Zachowaj spokój – to atak paniki” został przez Chajzera zapowiedziany, że to temat „bardzo poważny i nie można robić sobie jaj”. Na zakończenie materiału Chajzer dyszał i wykrzykiwał: „dostałem ataku, zabierz mnie stąd, pomóż mi, przerwa, idziemy na przerwę!”.

Filip Chajzer, prowadzący najpopularniejszy program śniadaniowy w Polsce, wyśmiewa na wizji choroby psychiczne i udaje „atak paniki”, żenujące i obrzydliwe pic.twitter.com/Ez2md78PTh

— Sebastian 🇵🇱 #jestemM (@tmrz_) November 29, 2019

Spotkało się to z krytyką wielu internautów, którzy zarzucili Chajzerowi, że się wyśmiewa z osób, które cierpią na poważne przypadłości. Chajzer jeszcze tego samego dnia przeprosił na Facebooku za swoje zachowanie. „Nigdy w życiu do głowy nie przyszłoby mi urażenie kogokolwiek chorego psychicznie. Jeśli tak zostało to odebrane to z całego serca przepraszam wszystkie osoby, które realnie i na co dzień dotyczy ten problem” – napisał.