Ostatnio dodane

Polsat News z nowym programem „Polska wybrała”

Premiera 19 października

Polsat News w sobotę, 19 października o godz. 9.00 rozpocznie emisję nowego programu „Polska wybrała”, który poprowadzą Grzegorz Kępka i Wojciech Dąbrowski – dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Z naszych ustaleń wynika, że formuła nadawanego na żywo cotygodniowego programu będzie miała postać debaty, w której udział wezmą reprezentanci wszystkich pięciu ogólnopolskich ugrupowań politycznych, które dostały się do sejmu w tegorocznych wyborach parlamentarnych.

W każdym wydaniu „Polska wybrała” najprawdopodobniej z reguły będą się pojawiać inni politycy danej partii. Rozmowy będą dotyczyć bieżących tematów politycznych.

Gospodarzami nowej audycji na zmianę będą Grzegorz Kępka (reporter „Wydarzeń” i dziennikarz Polsat News) i Wojciech Dąbrowski (dziennikarz newsowej stacji Telewizji Polsat, prowadzący „Graffiti”).

Portal Wirtualnemedia.pl dowiedział się, że cykl będzie emitowany w soboty o godz. 9.00, począwszy od 19 października 2019 roku. Każde wydanie „Polska wybrała” potrwa godzinę, a tuż po nim będzie można oglądać „Przegląd Rzeczpospolitej”.

Udział Polsat News w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2018 roku wyniósł 1,12 proc.