Katarzyna Werner zawiesza pracę w TVN 24 i wyjeżdża do Afryki

Katarzyna Werner

Katarzyna Werner, wieloletnia dziennikarka TVN 24, wkrótce przestanie pojawiać się na antenie. Planuje długi urlop i przeprowadzkę na Zanzibar.

– To prawda. Znikam z anteny, ale nie odchodzę z TVN, robię sobie dłuższą przerwę – tłumaczy Werner. Złożyła już wniosek o wielomiesięczny urlop i chce ten czas poświęcić na założenie razem z mężem hotelu na Zanzibarze. – W tym roku obchodzę dwudziestolecie swojej pracy zawodowej. Ten pomysł pojawił się już trzy lata temu. Uznaliśmy, że skoro oboje jesteśmy w okresie połowy swojego życia, to najlepszy moment na realizację takich marzeń – dodaje Werner. Jej współpracownicy przyznają, że o tych planach mówiła już od kilku miesięcy. Po raz ostatni przed urlopem w paśmie porannym TVN 24 Werner pojawi się 1 września.

Katarzyna Werner od ponad 10 lat jest dziennikarką TVN 24, gdzie prowadzi „Wstajesz i wiesz”, ale była też prezenterką programu „Polska i świat” i w TVN 24 BiS. Wcześniej przez pięć lat związana była z Telewizją Polską, gdzie była jedną z prowadzących „Wiadomości” TVP 1. W przeszłości była też dziennikarką TVP Poznań.