Ostatnio dodane

Andrzej Saramonowicz będzie pisał do „Pani” felietony o życiu w rodzinie

Andrzej Saramonowicz

Reżyser Andrzej Saramonowicz zaczął współpracę z miesięcznikiem „Pani” (Wydawnictwo Bauer). Począwszy od wrześniowego numeru ma publikować na jego łamach felietony w cyklu „Drapieżne prezenty” – dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

O rozpoczęciu współpracy reżyser poinformował na Facebooku. – Już w najbliższym tygodniu ukaże się obszerny wywiad ze mną, zrobiony przez Violettę Ozminkowski-Daukszewicz, a w kolejnych numerach pisma będę publikował felietony, mam nadzieję, chętnie przez Państwa czytane – napisał m.in. Wywiad ukaże się w sierpniowym wydaniu „Pani”, które ukaże się w kioskach we wtorek.

– Będę pisał felietony troszeczkę o relacjach indywidualnego bytu z naturalnym zapleczem, jakim jest rodzina – mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Andrzej Saramonowicz.

Saramonowicz jest scenarzystą, reżyserem, pisarzem, dramaturgiem, dziennikarzem i producentem. Spod jego ręki wyszły m.in. takie komedie, jak „Lejdis” czy „Idealny facet dla mojej dziewczyny”, których był producentem. Reżyserował „Testosteron” i „Ciało”.

Z danych ZKDP wynika, że w maju br. sprzedaż ogółem miesięcznika „Pani” wyniosła 50 317 egz.