„Przegląd Sportowy” i „Sport” ze wspólnym dodatkiem o Ekstraklasie

Skarb Kibica

Dzienniki „Przegląd Sportowy” (Ringier Axel Springer Polska) i „Sport” (Whizz) ukażą się 19 lipca ze wspólnym „Skarbem Kibica” poświęconym rozgrywkom piłkarskiej Ekstraklasy.

W poprzednim sezonie „Sport” wydał własny „Skarb na Ligę”, ale teraz zdecydował się na współpracę z RASP, który był wydawcą „Sportu” do sierpnia 2017 roku. Dodatek będzie dołączony do głównego wydania dwóch dzienników, czyli „Sportu” i „Przeglądu Sportowego”. Ma liczyć 100 stron i razem z gazetami będzie kosztować 8,90 zł. Znajdą się w nim m.in. kadry wszystkich drużyn Ekstraklasy, sylwetki trenerów i gwiazd zespołów, informacje o sędziach, transferach i budżetach, prognozy, analizy, terminarz, statystyki, klasyfikacje i tabela wszech czasów. „PS” i „Sport” z dodatkami będą dostępne w sprzedaży do poniedziałku 22 lipca. 26 lipca oba tytuły dołączą też „Skarb Kibica” poświęcony rozgrywkom I i II ligi.

Oprócz tego „PS” do końca sierpnia wyda jeszcze sześć „Skarbów Kibica”. 3 sierpnia ukaże się dodatek poświęcony kolarskiej imprezie Tour de Pologne, 9 sierpnia – piłkarskiej lidze angielskiej, 10 sierpnia – lidze francuskiej, 16 sierpnia – lidze niemieckiej, 17 sierpnia – lidze hiszpańskiej, 24 sierpnia – lidze włoskiej.