Bartłomiej Graczak przechodzi z TVP Info do TVP3

Bartłomiej Graczak

Bartłomiej Graczak nie będzie już prowadził pasm informacyjnych w TVP Info, bo został na stałe jednym z gospodarzy programu „Twój Wybór” w TVP3.

Z widzami TVP Info Bartłomiej Graczak pożegnał się w sobotę. W stacji od października ub.r. prowadził pasma i serwisy informacyjne.

Od 2 stycznia Graczak będzie na stałe gospodarzem „Twojego Wyboru”, programu publicystycznego o tematyce samorządowej emitowanego w TVP3. W ostatnim czasie prowadził już kilka jego wydań. Gospodarzem „Twojego Wyboru” jest również Wojciech Mucha, dziennikarz „Gazety Polskiej”.

Za mną już ostatni serwis w @tvp_info. Dziękuję za ten rok z kawałkiem 🙂 Nie znikam z anteny! Od 2 stycznia (już oficjalnie) będę wraz z @WojciechMucha prowadził program „Twój wybór” na TVP3. Do zobaczenia w Waszych telewizorach od poniedziałku do czwartku o godz. 21:35! pic.twitter.com/s6FvNwSHwD

— Bartłomiej Graczak (@bgraczak) 29 grudnia 2018

Bartłomiej Graczak od stycznia 2016 roku jest reporterem „Wiadomości” TVP. Przygotowuje przede wszystkim materiały o polskiej polityce.

Wcześniej Graczak przez 2,5 roku był związany z Telewizją Republika – jako reporter oraz prowadzący program informacyjny „Dzisiaj”. Był też związany z Radiem Eska, Informacyjną Agencją Radiową i Akademickim Radiem Kampus. Jest pomysłodawcą i współtwórcą bloga publicystycznego iktomaracje.pl.

Według danych Nielsen Audience Measurement w listopadzie br. średnia oglądalność minutowa TVP Info wynosiła 243 820 widzów, a udział stacji w rynku oglądalności – 3,58 proc.