Polskie Radio 24 rezygnuje z jednej z audycji Łukasza Warzechy

Łukasz Warzecha

Z ramówki Polskiego Radia 24 znika audycja „Szukając dziury w całym” publicysty „Do Rzeczy” Łukasza Warzechy. Dziennikarz nadal będzie prowadził w stacji program „Wróżenie z faktów”.

„Szukając dziury w całym” było emitowane we wtorki o godz. 20:35. – Ze swoimi gośćmi Łukasz Warzecha rozmawia na tematy niewygodne dla decydentów wszystkich opcji. Tezy są kontrowersyjne, a wnioski często niewygodne. Nie podporządkowuje się dogmatom ani politycznej poprawności. Szuka dziury w całym – czytamy w opisie audycji.

Program był nadawany w Polskim Radiu 24 przez prawie cztery lata. O zakończeniu jego emisji Łukasz Warzecha poinformował na Twitterze.

Szanowni P.T. Słuchacze, z przykrością zawiadamiam, że od najbliższego wtorku znika z anteny Polskiego Radia 24 mój program „Szukając Dziury w Całym” (nadawany od prawie czterech lat). Wciąż zapraszam na „Wróżenie z Faktów” w niedzielę o 18.05.

— Łukasz Warzecha (@lkwarzecha) 9 listopada 2018

Warzecha zaznaczył, że nadal będzie prowadził w Polskim Radiu 24 audycję „Wróżenie z faktów”. Jest ona emitowana w niedziele o godz. 18:05.