Ostatnio dodane

Program Bierzyńskiego w Wirtualnej Polsce

Jakub Bierzyński

Po tym jak Newsweek.pl zrezygnował z programu internetowego „Bierzyński na żywca” prowadzonego przez Jakuba Bierzyńskiego, prezesa OMD, będzie on kontynuowany w portalu Wirtualna Polska – ustalił „Presserwis”.

Newsweek.pl zrezygnował z programu na początku października, po tym jak Bierzyński oświadczył, że doradza prezydentowi Słupska Robertowi Biedroniowi. Redakcja „Newsweeka” z tego powodu zerwała współpracę z prezesem OMD.

Program „Bierzyński na żywca” zadebiutował 10 maja – kolejne odcinki udostępniane były na fanpage’u tygodnika „Newsweek Polska” na Facebooku w czwartki o godz. 20. Formuła zakładała rozmowę Jakuba Bierzyńskiego z zaproszonym gościem, do której włączali się widzowie.

Tomasz Machała, wiceprezes WP Media ds. produktu wydawniczego, potwierdził w rozmowie z „Presserwisem”, że program Bierzyńskiego ma wystartować w Wirtualnej Polsce w połowie listopada. Nie wiadomo jeszcze, czy zachowa dotychczasową nazwę. Kolejne odcinki mają być udostępniane raz w tygodniu, wieczorem, na stronie głównej Wp.pl.