Ostatnio dodane

Szkolenia TVS: Autoprezentacja oraz sposoby prezentacji przed kamerą z elementami wystąpień publicznych już 30 października!

Już 30 października, Centrum Szkoleniowe TVS zaprasza na wyjątkowe szkolenie „Autoprezentacja oraz sposoby prezentacji przed kamerą z elementami wystąpień publicznych”, przygotowujące uczestników zarówno do kontaktów z przedstawicielami mediów, jak i wystąpień publicznych. Szkolenie poprowadzi Anna Piątek-Niewęgłowska – certyfikowany trener umiejętności psychospołecznych i rozwoju osobistego.

Autoprezentacja oraz sposoby prezentacji przed kamerą z elementami wystąpień publicznych – poziom 1

O SZKOLENIU:

Szkolenie „Autoprezentacja oraz sposoby prezentacji przed kamerą z elementami wystąpień publicznych” przygotowuje zarówno do kontaktów z przedstawicielami mediów, jak i wystąpień przed większą grupą osób. W jego trakcie poprzez analizę określamy słabe i mocne strony uczestników, przekazujemy wiedzę z zakresu wystąpień publicznych, ich budowy, przygotowania, jak i popełnianych przez uczestników szkolenia błędów. Zajęcia prowadzone są formie personalnego treningu.

CELE I KORZYŚCI SZKOLENIA:

Celem szkolenia jest zdobycie nowych i doskonalenia posiadanych umiejętności komunikacyjnych. To również zrozumienie istoty wystąpień publicznych poprzez bycie zauważonym, wysłuchanym, zrozumianym i zapamiętanym. To również doskonalenia umiejętności praktycznych.

PROWADZĄCY SZKOLENIE:

Anna Piątek-Niewęgłowska – certyfikowany trener umiejętności psychospołecznych i rozwoju osobistego. Dyplomowany logopeda medialny, dyplomowany instruktor emisji głosu, filolog polski o specjalizacji komunikacja społeczna. Od 15 lat pracuje jako dziennikarz i prezenter. Od 7 lat redaktor naczelna tygodnika „Wiadomości Rudzkie”. Od 2 lat  prowadzi program „Kalejdoskop Regionów” na antenie TVS. Uczestniczka wielu szkoleń, warsztatów oraz kursów. Jest zdobywcą Kryształowego Ekranu w 4 edycji konkursu „To nas dotyczy” i laureatką I Europejskiego Przeglądu Telewizji Lokalnych w kategorii film dokumentalny. Teoretyk, ale przede wszystkim praktyk wystąpień publicznych, autorka programów licznych szkoleń adresowanych do przedstawicieli kadry zarządzającej i administracji samorządowej.

PROGRAM SZKOLENIA:

Program szkolenia obejmuje kilka modułów:
1. Wystąpienie publiczne a autoprezentacja
Rodzaje wystąpień publicznych
Cele autoprezentacji,
Myślenie stereotypowe.
2. Obawa, lęk, strach…. czyli zdenerwowanie przed tym, co może się wydarzyć
3. Oznaki tremy i sposoby radzenia sobie z nią
3. Zasada ZWZZ
Być zauważonym, czyli jak cię widzą tak cię piszą
– wygląd,
– postawa ciała,
– mowa ciała, gesty.
Być wysłuchanym, czyli jak należy mówić, by być zrozumianym, przekonującym i wzbudzać zainteresowanie słuchaczy
– cechy poprawnego mówienia,
– ćwiczenia oddechowe i artykulacyjne,
– błędy językowe.
Być zrozumianym, czyli jak zadbać o cel i strukturę prezentacji
– audytorium,
– cechy skutecznego przekazu,
– zasady w informowaniu,
– wiarygodność nadawcy.
Być zapamiętanym, czyli do czego się odwołać i jakich narzędzi używać

4. Praca z kamerą – ćwiczenia praktyczne w studio telewizyjnym TVS

CZAS TRWANIA SZKOLENIA: od 8 do 16 godzin
CENA SZKOLENIA:

Cena netto od 1750 zł/osoba

Podane ceny są cenami netto, należy dodać podatek VAT zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami.

Istnieje możliwość negocjacji ceny.

Cena zawiera: wynajęcie sali konferencyjnej, materiały biurowe, serwis obiadowy i kawowy. Na czas szkolenia dostępny jest bezpłatny parking przy siedzibie Centrum Szkoleniowego TVS.

Oświadczamy, iż Centrum Szkoleniowe TVS jest wpisane do Bazy Usług Rozwojowych i na szkolenia będące w naszej ofercie istnieje możliwość uzyskania dofinansowania od 50% do 80% kosztów usługi rozwojowej. Dofinansowanie zależne jest od wielkości przedsiębiorstwa.