Program śniadaniowy w ofercie Polsat Rodzina

Stacja szuka prowadzących

W ramówce nowego kanału Polsat Rodzina znajdzie się nadawany na żywo poranny program o charakterze rodzinnym – dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Stacja właśnie poszukuje gospodarzy do audycji.

Poranny program w Polsat Rodzina będzie posiadać formułę klasycznego morning-show, ale program będzie nakierowany na tematykę rodzinną.

Telewizja Polsat właśnie poszukuje kandydatów do roli gospodarzy projektu. Poszukiwane są osoby, które posiadają m.in. następujące umiejętności: praca przed kamerą, prowadzenie rozmów, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, doświadczenie w pracy z dziećmi oraz zainteresowania tematami związanymi z rodziną.

Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie życiorysu zawodowego ze swoim zdjęciem oraz listem motywacyjnym na adres rekrutacja@polsat.com.pl do 20 sierpnia br. (z dopiskiem „Prowadzący” w tytule). Szczegóły na temat rekrutacji dostępne są tutaj.

Polsat Rodzina to nowy kanał, którego ramówka będzie skierowana do wszystkich widzów ze szczególnym uwzględnieniem rodziny. W ofercie mają znaleźć się filmy, seriale, dokumenty i programy rozrywkowe. Na jej antenę trafią też treści religijne, a sporą część ramówki stanowić będą jednak powtórki z głównej anteny Polsatu i jego kanałów tematycznych.

Jak już informowaliśmy Telewizja Polsat otrzymała 10-letnią koncesję na nadawanie nowej stacji na satelicie i w kablówkach.

Oprócz Polsat Rodzina nadawca planuje uruchomić kanały Polsat Games i smart DOM, a także dwa kanały w jakości Super HD Polsat Sport Premium, na których będzie można oglądać mecze Ligi Mistrzów.