Ostatnio dodane

Polska Press zamyka serwis Wiadomosci24.pl

Serwis dziennikarstwa obywatelskiego Wiadomosci24.pl, należący do Polska Press, po 11 latach kończy działalność w dotychczasowej formule.

”Internet i świat zmieniły się w ciągu tych 11 lat, gdy otwieraliśmy Wiadomości24. Dziennikarstwo obywatelskie nie jest dziś tym samym, więc nadszedł czas na zmiany. Dlatego chcemy Wam podziękować za Wasze zaangażowanie w budowanie serwisu i poinformować, że zdecydowaliśmy o zakończeniu działania w tym miejscu. Za trzy miesiące zaprosimy Was pod nowy adres i do współpracy w nowej formule, która – jesteśmy o tym przekonani – znacznie lepiej odpowie na potrzebę dzielenia się informacjami, jak i dotarcia z nimi do zainteresowanych odbiorców” – czytamy w komunikacie zamieszczonym na stronie Wiadomosci24.pl.

W serwisie nie można dodawać już nowych treści, ani się rejestrować. ”Prosimy Was o zarchiwizowanie opublikowanych tutaj swoich materiałów. Serwis będzie dla Was dostępny w takiej formie przez najbliższe 3 miesiące” – informuje redakcja.

Polska Press uruchomiła serwis Wiadomosci24.pl w 2006 roku. Treści zamieszczali w nim internauci. Jak podał wydawca, w ciągu 11 lat ponad 7 tys. autorów opublikowało blisko 185 tys. materiałów i prawie 600 tys. zdjęć.