Ostatnio dodane

„Onet Rano” dłuższe, Jarosław Kuźniar będzie dyskutował z internautami

Jarosław Kuźniar

Od poniedziałku program „Onet Rano” będzie dłuższy o 15 minut – w dodatkowej części „Onet Rano #wiem” Jarosław Kuźniar będzie w studiu odpowiadał na pytania i komentarze internautów. W konsekwencji nieco później będą nadawane inne przedpołudniowe programy Grupy Onet-RASP: „Newsweek Opinie”, „Onet Opinie”, „Fakt Opinie” oraz „Misja Futbol”.

W czasie dodatkowego kwadransa każdego wydania „Onet Rano” Jarosław Kuźniar będzie prowadził rozmowę w studiu dotyczącą pytań i komentarzy internautów zgłoszonych w mediach społecznościowych. Każdy odcinek będzie poświęcony podanemu wcześniej tematowi, Kuźniar będzie go omawiał wspólnie z ekspertem.

– W „OnetRANO #WIEM” chcemy skupiać się na konkretnym temacie i pokazać go głębiej, zgodnie z hasłem „Wiem z Onet”. Interesuje nas cały świat – technologie, lifestyle, konsument, społeczeństwo, nauka, ekologia, polityka – wylicza Jarosław Kuźniar. – Chcemy dać widzom konkretną dawkę wiedzy od ekspertów o tym, co się dzieje, aby zawsze byli na bieżąco, ale chcemy też więcej niż dotąd rozmawiać na żywo z widzami. To program, w którym ich opinie, poglądy, złośliwostki będą widoczne w real time w studiu – zapowiada.

Pasmo „Onet Rano” jest emitowane od października ub.r. od poniedziałku do piątku o godz. 7:55. W pierwszej części prowadzący (głównym jest Jarosław Kuźniar, czasami zastępują go inni dziennikarze Grupy Onet-RASP) rozmawia z gośćmi, jeżdżąc samochodem po Warszawie, w drugiej prowadzi rozmowę w studiu. Stałymi elementami są też przeglądy prasy i flesze informacyjne.

Program jest emitowany na żywo na stronie głównej Onet.pl, a od stycznia br. także na YouTubie i Periscope, a potem dostępny na VoD.pl. Jak podaje Onet, każdy odcinek notuje średnio milion odtworzeń, a profile programu na Facebooku, YouTube, Twitterze, Instagramie i Snapchacie mają w sumie ponad 45 tys. użytkowników.

W związku z wydłużeniem „Onet Rano” później emitowane będą inne przedpołudniowe cykle wideo Grupy Onet-RASP. Pasma publicystyczne „Newsweek Opinie”, „Onet Opinie” i „Fakt Opinie” – wprowadzone pod tymi nazwami z początkiem marca br. – będą emitowane od wtorku do piątku o godz. 9:30, a „Misja futbol” – w poniedziałki o godz. 10:15.