10 urodziny telewizji TVS

Przyjdź pod Spodek w Katowicach już 28 kwietnia!

Sobota, 28 kwietnia – zapamiętacie ten dzień bardzo długo! Właśnie wtedy odbędzie się Urodzinowy Koncert Telewizji TVS – istniejemy na rynku już 10 lat! Z tego powodu chcemy razem z Wami świętować hucznie nasz Jubileusz na placu przed Spodkiem w Katowicach. Startujemy o 14.00!

Telewizja TVS istnieje już 10 lat, ale nie byłoby nas bez widzów, którzy codziennie śledzą, co dzieje się na naszej antenie. I dlatego chcemy Państwu podziękować.

Idealną okazję do podziękowań będziemy mieli już 28 kwietnia na placu przed katowickim Spodkiem. Właśnie wtedy odbędzie się urodzinowy koncert.

PROGRAM 10 URODZIN TELEWIZJI TVS

14:00 Blok dziecięcy: Roco i Colino, Siostry Wajs, Iroxana i Katosie

15:00 Zabawa z gwiazdami: Orkiestra Dęta „Makoszowy”, Stiff Capella, Wesoły Masorz, Teresa Walerjańska, Blue Party, Michalina Starosta, Tomasz Calicki, B.A.R, Duo Fenix, New For You, Krzysztof Koniarek, De Silvers, Freje, Mona Lisa, Claudia i Kasia Chwołka, Sonitus, Zespół Śląsk, Bernadeta Kowalska, Arkadia Band, Metrum, Mirosław Jędrowski, Jacek Silski, Brygida i Robert Łukowski, Karpowicz Family, Kola i Jula, Grzegorz Poloczek, Damian Holecki, Mariusz Kalaga, Teresa Werner, Sławomir, De Mono