Kolejny dziennikarz odchodzi z Radia ZET

Waldemar Maniewski

Z Radiem ZET po prawie 14 latach pracy żegna się Waldemar Maniewski – dziennikarz, wydawca i producent, ostatnio współtworzący audycję „Dzieje się w Radiu ZET”.

Waldemar Maniewski pożegnał się z Radiem ZET w czwartek, m.in. na antenie rozgłośni. – Byłem reporterem, wydawcą wiadomości, wydawcą programów i czasem latającym reporterem przy akcjach specjalnych, cudowne były wyjazdy ze słuchaczami po Polsce, do Madrytu, Barcelony i na Seszele!!!! były momenty kiedy skrobnąłem coś też na radiozet.pl – wyliczył na swoim profilu facebookowym.

Podziękował swoim współpracownikom. Zasugerował, że zostaje w branży mediów, konkretów na razie nie zdradza.

Pracę w Radiu ZET Waldemar Maniewski zaczął w połowie 2010 roku. Początkowo był reporterem w Warszawie, a ostatnio wydawcą i producentem audycji „Dzieje się w Radiu ZET”. Wcześniej był związany z Vox FM oraz Radiem Eska.

Odejścia z Radia ZET

Z końcem grudnia z Radiem ZET pożegnał się Rafał Miżejewski, dołączył do nowego zespołu TVP Info. Z kolei Piotr Drabik przeszedł do działu politycznego „Faktu”.

Niedawno z rozgłośnią po prawie 25 latach pracy rozstał się Jacek Czarnecki, został wicedyrektorem radiowej Jedynki. Do Polskiego Radia odeszła też Małgorzata Żochowska.

Natomiast do Radia ZET po ponad 22 latach przerwy wrócił reporter Tomasz Kubat.