Izabella Krzan poprowadzi poranki w nowym kanale Krzysztofa Stanowskiego

Izabella Krzan

„Prezenterka telewizyjna, modelka, Miss Polonia 2016. Poranki to zdecydowanie jej chleb powszedni. Witamy w Kanale Zero!” – tak zaprezentował na platformie X Krzysztof Stanowski Izabellę Krzan, która dołączy do jego youtubowego projektu. Kanał Zero ruszy dziś o godz. 20.

Krzysztof Stanowski systematycznie od kilku dniu ujawnia kolejne osoby, które będą współtworzyły jego nowe przedsięwzięcie prowadzone na YouTube. Wczoraj poinformował, że jedną z prowadzących poranki w Kanale Zero (od godz. 7) będzie Izabella Krzan, która od 2021 roku prowadziła „Pytanie na śniadanie” w TVP 2 wraz z Tomaszem Kammelem, ale po zmianie władzy w telewizji publicznej wymieniono prowadzących tę audycję. Krzan występuje w „Kole fortuny” – teleturnieju Dwójki.

Kanał Zero ma ruszyć dziś (1 lutego) o godz. 20. W czwartek ma być w nim tylko jeden program – wywiad z Krzysztofem Stanowskim prowadzony przez Przemysława Rudzkiego. „Opowiem o tym, co przede mną i co za mną, odniosę się do plotek, pomówień i faktów. Oczywiście będą też telefony oraz atrakcje-niespodzianki” – zapowiada Stanowski.

W Kanale Zero oprócz Stanowskiego, Rudzkiego i Krzan programy mają prowadzić: Robert Mazurek, Tomasz Rożek, Marcin Meller, Monika Goździalska, Jacek Graniecki,
Andrzej Twarowski, Tomasz Raczek, Wojciech Kowalczyk, Robert Gwiazdowski, Dariusz Dziektarz, Rafał Zaorski, Maciej Dąbrowski, Andrzej Borcz, Jakub Kosikowski, Jarosław Wolski, Marcin Matczak, Bogusław Leśnodorski, Kacper Ruciński.

Na dzień przed oficjalnym startem Kanał Zero miał na YouTube 540 tys. subskrybentów.