Łukasz Kijek redaktorem naczelnym serwisów informacyjnych był od lutego 2020 roku. We wrześniu 2021 roku objął dodatkowo stanowisko dyrektora ds. rozwoju treści wideo (zachowa je). Kijek w nowej roli – partnerships directora – będzie odpowiadał za zewnętrzne partnerstwa Gazeta.pl. Nadal będzie także nadzorował projekt Ukrayina.pl.
Nową redaktorką naczelną serwisów informacyjnych Gazeta.pl będzie od października Karolina Deling-Jóźwik, związana z portalem od 2017 roku. Do tej pory była szefową wydawców strony głównej portalu oraz dyrektorką programową. W nowej roli m.in. pokieruje zespołami Wiadomosci.Gazeta.pl i Next.Gazeta.pl.
Zastępcami redaktora naczelnego Gazeta.pl, którym od lipca jest Rafał Madajczak, będą Marzena Tabor, Sylwia Olczak i Krzysztof Kardas. Trwa również rekrutacja na stanowisko szefa czwartego pionu podlegającego redaktorowi naczelnemu – nowych treści.
Marzena Tabor będzie zastępczynią redaktora naczelnego ds. wertykali, Sylwia Olczak – ds. wielokanałowości, a Krzysztof Kardas – ds. zasięgu.
Marzena Tabor będzie odpowiadać za przygotowanie koncepcji organizacji pracy redakcji i jej wdrożenie w zespołach Gazeta.pl. Dotychczas pełniła rolę dyrektorki projektów contentowych. Tabor wcześniej była m.in. wicenaczelną Wirtualnej Polski, dyrektorką serwisów informacyjnych Interii i szefową serwisów informacyjnych Onetu.
Sylwia Olczak na nowym stanowisku będzie odpowiadała za współtworzenie koncepcji wzrostu dotarcia do użytkowników oraz prowadzenie efektywnych działań wydawniczych opartych o platformy promocji treści. Wcześniej Olczak pełniła funkcję szefowej działu wzrostu, odpowiadając za zwiększanie zasięgów na Facebooku oraz SEO.
Krzysztof Kardas w nowej roli będzie odpowiadał m.in. za szerokie dotarcie do użytkowników poprzez zwiększenie liczby angażujących ich treści. Kardas związany jest z portalem od 2018 roku i do tej pory odpowiadał za content SEO.