Agata Szczęśniak z audycją w Tok FM

W paśmie, które dotąd zajmował Najsztub

Program Agaty Szczęśniak będzie emitowany w poniedziałki w godz. 15-16.40

Dziennikarka Oko.press Agata Szczęśniak poprowadzi w poniedziałki audycję „Jest temat!” w radiu Tok FM. Wcześniej w tym paśmie audycję miał Piotr Najsztub.

Agata Szczęśniak co tydzień będzie rozmawiać z badaczkami, artystkami i politykami o tym co ważne, a nie doraźne – o wyzwaniach, ideach i książkach. Każda z audycji będzie miała swój temat przewodni, który zostanie omówiony i przedstawiony z różnych perspektyw. Stałym punktem programu będzie też autorski przegląd prasy polskiej i zagranicznej.

Program Agaty Szczęśniak będzie emitowany w poniedziałki w godz. 15-16.40. Wcześniej w tym paśmie audycję miał Piotr Najsztub.

Agata Szczęśniak pracuje w serwisie Oko.press. Była współzałożycielką i wieloletnią wicenaczelną „Krytyki Politycznej”, a także redaktorką w „Gazecie Wyborczej”.

„Jest temat!” to trzecia wrześniowa nowość na antenie Radia Tok FM. Pierwszą był felieton kulinarny „Otwarta kuchnia” Pauliny Nawrockiej-Olejniczak (w poniedziałki o 19.20), drugą – program Adama Bodnara „BOS – Bodnar o Społeczeństwie” (w poniedziałki o 21).