Piotr Gierzyński odszedł z Meloradia

Jest wydawcą w Radiu Złote Przeboje

Piotr Gierzyński

Do zespołu Radia Złote Przeboje dołączył Piotr Gierzyński. Został wydawcą porannego programu stacji – „Radio Złote Przeboje na dzień dobry”. Wcześniej – od 2019 roku – związany był z Meloradiem (Eurozet).

Gierzyński będzie odpowiedzialny za realizację strategii programowej opracowanej dla porannego pasma Złotych Przebojów, informuje nadawca. Będzie na bieżąco koordynował prace zespołu przygotowującego program i dbał o dostarczenie materiałów.

Tym samym uzupełnia zespół porannego programu, który tworzą jego prowadzący: Tomasz Florkiewicz, Piotr Jaworski i Iwona Barańska. Nowy wydawca od 2020 r. był wydawcą i prezenterem wiadomości w Meloradiu. Wcześniej pracował jako reporter tej stacji, a w latach 2017-2019 był dziennikarzem stacji RMF Maxx.

„Radio Złote Przeboje na dzień dobry” to poranny program nadawany od poniedziałku do piątku w godz. 5:30-9:00 – zbiór wszystkiego, co najważniejsze o tej porze dnia. W czwartek na antenie Złotych Przebojów ruszyła jesienna ramówka. Znalazły się w niej nowe poradnikowe pozycje, konkursy z nagrodami oraz więcej wiadomości. Nie zabraknie też audycji Marzeny Rogalskiej i Odety Moro.

Radio Złote Przeboje to sieć 24 lokalnych stacji należących do Grupy Radiowej Agory, które nadają m.in. w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Trójmieście, Wrocławiu i miastach Aglomeracji Śląskiej, a także online. Na antenie można usłyszeć największe przeboje lat 80., 90. i dwutysięcznych.

Jak wynika z badania Radio Track Kantar, udział Radia Złote Przeboje pod względem słuchania w okresie od maja do lipca br. w grupie wiekowej 15-75 lat wyniósł 2,9 proc. (tyle samo w analogicznym okresie ub.r.).