Ivo Vuco zapowiada książkę o twórcy Halo.radia

Kuba Wątły - twórca Halo.radia

Pisarz Ivo Vuco, który przed miesiącem zakończył współpracę z internetowym Halo.radiem, zapowiada napisanie książki o jego twórcy Kubie Wątłym.

Ivo Vuco napisał na Facebooku, że kiedy odszedł z radia (zaznacza, że na własne życzenie), został „zbombardowany masą informacji na temat tego, kto, jak i kiedy został przez HR i Kubę Wątłego oszukany tudzież zmanipulowany”. Twierdzi, że zgłosiło się do niego ponad 80 osób, które „opowiedziały o swoich doświadczeniach z Kubą Wątłym”. Sam miał doświadczyć „mobbingu od Kuby Wątłego” (nie podał szczegółów).

Współautorem książki ma być Mariusz Gzyl, który również odszedł z Halo.radia. „Ale zanim książka ukaże się w całości, być może będziecie mogli ją czytać w odcinkach na jednym z największych portali informacyjnych” – zapowiada Ivo Vuco.

– Nie mam w zwyczaju komentowania prywatnych wpisów prywatnej osoby. Ponadto żadna z osób, które współpracują z radiem, w tym pan Vuco, który był na naszym pokładzie przez kilka miesięcy, nigdy nie informowała kogokolwiek z kierownictwa stacji o ww. sytuacjach – komentuje Kuba Wątły, menedżer programowy Halo.radia. – Prawie miesiąc temu, gdy pan Vuco odchodził z radia, jasno deklarował, że opuszcza radio z bólem serca i wielkim żalem, wszak pochłaniają go jego inne, liczne projekty – dodaje Wątły.