Ostatnio dodane

Magdy Mołek jesienią zabraknie w TVN Style

Magda Mołek

W jesiennej ramówce TVN Style zabraknie talk-show Magdy Mołek „W roli głównej”. Stacja wyraża nadzieję, że nadal będzie współpracować z prezenterką.

Magda Mołek nie odpowiedziała na nasze pytanie o brak talk-show w jesiennej ramówce TVN. O zmianach w swoim życiu zawodowym opowiadała Karolowi Paciorkowi na kanale Imponderabilia na YouTubie. „Odważyłam się wywrócić to wszystko do góry nogami” – mówiła o starcie swojego kanału W Moim Stylu, który na początku maja zaczęła prowadzić na YouTubie. Jak dodała, z prowadzenia „Dzień dobry TVN” zrezygnowała w ubiegłym roku, by mieć więcej czasu dla rodziny. „Powiedziałam: nie będę więcej przychodziła do tego programu, bo nie mogę być nieobecna w domu w weekendy. Koniec kropka (…) Formuła tego programu dla mnie się wyczerpała” – zaznaczyła.

Joanna Górska, dyrektor PR TVN Discovery Polska, zaprzecza, że Magda Mołek odeszła z TVN. – Jesienią, ze względu na pandemię, w TVN Style stawiamy na mocne tytuły poradnikowe. Nie wykluczamy powrotu „W roli głównej” w następnych sezonach i oczywiście pracujemy nad nowymi programami, w których będzie można oglądać Magdę – informuje Górska.

Magda Mołek „W roli głównej” zaczęła prowadzić jesienią 2007 roku. Do lipca 2019 roku była jedną z prowadzących „Dzień dobry TVN”. Pracę w TVN rozpoczęła w 2004 roku. Na YouTubie ma kanał W Moim Stylu, subskrybowany przez 31,1 tys. internautów.