Ostatnio dodane

„Dwójka na miejscu” wraca na antenę Polskiego Radia

Program II Polskiego Radia przywraca wyjazdową audycję publicystyczną „Dwójka na miejscu”.

Emisja audycji „Dwójka na miejscu” została zawieszona w marcu z powodu pandemii. Najbliższe wydania prowadzone będą z Sejn (4 lipca), Opola (11 lipca) i Białowieży (18 lipca). Programu słuchać będzie można w soboty od 15 do 17.

W letniej ramówce, jak już zapowiadaliśmy, pojawią się audycje Roberta Mazurka („Mazurek słucha”, w soboty o 12) i Piotra Metza („Nocna strefa” we wtorki od 22 do 1 w nocy), a także Waldemara Malickiego. Malicki będzie autorem audycji „Upiór w eterze – Waldemar Malicki Show”.

Audycje muzyków Adama Sztaby i Krzysztofa Herdzina zostaną wydłużone do dwóch godzin. Prowadzić będą na zmianę „Party-tur” i „Kalambury z partytury” w niedziele od 17 do 19.

W letniej ramówce pozostaną m.in. „Trybunał Dwójki”, „Chopin osobisty”, „Duża czarna”, „Niedzielnik muzyczny”, „Jam session”, „Czasem słońce czasem jazz”.

Cykliczne audycje o nowych tytułach „Podróżnik muzyczny” o 10 i „Letnia promenada” o 19 poprowadzą dziennikarze muzyczni Dwójki, prezentując wybory nagrań z własnych zbiorów, a także codzienne wieczorne koncerty.