Ostatnio dodane

W środę w TVP dokument Sylwestra Latkowskiego „Nic się nie stało”

W środę TVP 1 o godz. 21 pokaże dokument Sylwestra Latkowskiego „Nic się nie stało” – ustalił „Presserwis”.

Film „Nic się nie stało” dotyczy pedofilii wśród elit. „Przemoc seksualna, prostytucja i pedofilia w lokalu, który miał być wizytówką Sopotu, który odwiedzali celebryci” – zapowiada film serwis Tvp.info.

W opublikowanym zwiastunie pojawia się wątek samobójczej śmierci 14-letniej Anaid, która w marcu 2015 roku w Gdańsku odebrała sobie życie, skacząc pod pociąg. Historia tragicznie zmarłej nastolatki ma być jednym z elementów opowieści o działalności nocnych klubów w Sopocie, gdzie dochodziło do przestępstw seksualnych.

Powinni obawiać się Ci, którzy krzyczą o pedofilii, ale gdy odbywała się na wyciągnięcie ręki to udawali, że nic nie widzą, odwracali głowę albo oceniali to jako niewinną zabawę. Ci którzy uważali, że obowiązują ich inne zasady. #NicSięNieStało środa, godz 21 w TVP1 pic.twitter.com/Ig1dUNwFFm

— Latkowski Sylwester (@LatkowskiS) May 19, 2020

„Powinni obawiać się Ci, którzy krzyczą o pedofilii, ale gdy odbywała się na wyciągnięcie, ręki to udawali, że nic nie widzą, odwracali głowę albo oceniali to jako niewinną zabawę. Ci, którzy uważali, że obowiązują ich inne zasady” – napisał na Twitterze Latkowski.