Ostatnio dodane

Maciej Chudkiewicz prowadzącym „Minęła 8” i „Minęła 9”

Maciej Chudkiewicz

Od lutego do grona prowadzących program „Minęła 8” w TVP Info na stałe dołączył Maciej Chudkiewicz. Prowadzi także wybrane wydania „Minęła 9”.

Dziennikarz zadebiutował w programie „Minęła 8” w lutym 2020 roku. Tym samym dołączył do grona prowadzących: Adriana Klarenbacha, Bartłomieja Graczaka, Krzysztofa Świątka oraz Krzysztofa Ziemca.

Do tej pory w Telewizji Polskiej prowadził m.in. „Twój wybór”, pokazywany od poniedziałku do piątku o 21.00.

Przed dołączeniem do telewizji publicznej był m.in. przez prawie 10 lat był związany z „Tygodnikiem Solidarność”, gdzie pełnił funkcję zastępcy redaktora naczelnego. Maciej Chudkiewicz jest absolwentem Instytutu Socjologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, Instytutu Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk i Szkoły Przywództwa Instytutu Wolności.

Nowy program w TVP Info

Od 9 marca na antenie TVP Info zadebiutuje nowy program informacyjny „Info Raport”. Będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godz. 12:00.

Według danych Nielsen Audience Measurement w styczniu br. średnia widownia minutowa TVP Info wynosiła 286 088 osób, a udział stacji w rynku oglądalności – 4,13 proc., o 17 proc. więcej niż rok wcześniej.