Ostatnio dodane

Ostatnia szansa: tylko tydzień został na zgłoszenie się do konkursu!

XXIII konkurs o Polsko-Niemiecką Nagrodę Dziennikarską im. Tadeusza Mazowieckiego

Ostatnia szansa: tylko tydzień został na zgłoszenie się do konkursu! – Jeszcze do 20 stycznia 2020 r. dziennikarki i dziennikarze, wydawnictwa, redakcje i nadawcy mogą zgłaszać prace do XXIII konkursu o Polsko-Niemiecką Nagrodę Dziennikarską im. Tadeusza Mazowieckiego – Wysokość nagrody w każdej kategorii to 5.000 euro

Nowością jest możliwość zgłoszenia większej liczby prac przez dziennikarki i dziennikarzy, wydawnictwa, redakcje i nadawców – głoszą zaktualizowane warunki konkursu. Warunki zgłoszeniowe dla prac we wszystkich kategoriach, dokumenty zgłoszeniowe oraz sposoby rejestracji prac w konkursie znaleźć można na stronie Nagrody. Zwycięzców nagrodzimy w ramach Polsko-Niemieckich Dni Mediów na Uniwersytecie Europejskim Viadrina we Frankfurcie nad Odrą 4 czerwca 2020 roku.

Fundatorami Nagrody są Fundacja Współpracy Polsko-Niemieckiej, ZEIT-Stiftung Ebelin und Gerd Bucerius oraz sześć regionów partnerskich: województwa – dolnośląskie, zachodniopomorskie i lubuskie – i trzy kraje związkowe – Brandenburgia, Meklemburgia-Pomorze Przednie i Wolne Państwo Saksonia.

Kontakt w sprawie prac w języku polskim:

Magdalena Przedmojska
koordynatorka projektów
Fundacja Współpracy Polsko-Niemieckiej
ul. Zielna 37, 00-108 Warszawa
tel.: + 48 22 338 62 73
magdalena.przedmojska@fwpn.org.pl

Kontakt w sprawie prac w języku niemieckim:

Frieda Pirnbaum
Büro des Deutsch-Polnischen Tadeusz-Mazowiecki-
Journalistenpreises
Sächsische Staatskanzlei
Archivstraße 1, 01097 Dresden
tel.: + 49 351 81609 48
f.pirnbaum@heimrich-hannot.de