Ostatnio dodane

RASP rezygnuje z działu eventów, zwolniona szefowa Marta Zalewska i 6 innych pracowników

W Ringier Axel Springer Polska zlikwidowano dział eventów. Z firmą pożegnało się 7 z 18 zatrudnionych tam osób, m.in. szefowa Marta Zalewska – dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Nasze informacje dotyczące likwidacji działu eventów Ringier Axel Springer Polska potwierdziło biuro prasowe firmy. Nie podało natomiast przyczyn tych zmian.

Pozostałe 11 pracowników zlikwidowanego działu eventów przejdzie do innych pionów firmy.

Marta Zalewska była związana z Ringier Axel Springer Polska od początku br. Przedtem przez prawie dwa lata była szefową sprzedaży bezpośredniej w Agorze oraz przez 9 lat pracowała już w RASP na różnych stanowiskach menedżerskich, m.in. w biurze reklamy Media Impact Polska.

Dwa tygodnie temu Ringier Axel Springer Polska wprowadził nową strukturę swojej działalności w internecie opartą na pięciu obszarach strategicznych. Ich dyrektorami zostali Marta Badurek-Pietniczka, Martyna Majchrzak, Tomasz Gaweł, Mateusz Łukianiuk i Jerzy Gulczyński.

W listopadzie z firmą pożegnał się dyrektor segmentu Onetu Paweł Jurek, a we wrześniu – dyrektor wideo Michał Pietniczka.

W ub.r. Ringier Axel Springer Polska osiągnął 6 mln zł zysku netto. W ciągu roku firma połączyła się z 10 powiązanymi z nią spółkami. Ze względu na restrukturyzację Ruchu utworzyła 28,7 mln zł rezerwy.