Ostatnio dodane

Wyborcza.pl i Orange Flex prowadzą proekologiczną akcję „Bez śladu”

Wyborcza.pl i Wysokieobcasy.pl we współpracy z aplikacją Orange Flex wystartowały z proekologiczną akcją „Bez śladu – Od Ciebie zależy, jaki zostawisz po sobie ślad”. Ma ona zachęcać do bardziej świadomych zachowań i zamiany złych śladów (metal, plastik, smog) na dobre.

Aby się przyłączyć, należy zapisać się na newsletter ekologiczny „Bez śladu” na stronie Wyborcza.pl/bezsladu. Każdy, kto zgłosi się do akcji, otrzyma kod na prenumeratę cyfrową „Gazety Wyborczej” z dwumiesięcznym okresem testowym i kod promocyjny do Orange Flex. Podczas aktywacji usługi Orange Flex przyznaje on zwrot pieniędzy na kartę podpiętą do aplikacji w wysokości 50 zł.

25 listopada twórcy akcji zaproszą internautów do bycia bardziej „eko” w kuchni: używania wielorazowych toreb na zakupy czy ograniczania marnowania żywności. Tematami kolejnych wyzwań będą m.in. segregowanie śmieci czy ekologiczne podróże. Akcja potrwa sześć tygodni, do 6 stycznia 2020 roku. Będzie promowana zarówno przez serwisy z grupy Wyborcza.pl, jak i Orange Flex.