Ostatnio dodane

„Dziennik Gazeta Prawna” z podcastami o tematyce zagranicznej, prowadzącym Jakub Kapiszewski

Jakub Kapiszewski

W piątek 8 listopada startuje nowa seria podcastów „Dziennika Gazety Prawnej” (Infor Biznes) w cyklu DGPtalk – „Dzieje się świat”. Poprowadzi go Jakub Kapiszewski.

Nowy podcast dotyczyć będzie najważniejszych, aktualnych wydarzeń na świecie. To uzupełnienie portfolio podcastów, tworzonych przez dziennikarzy „Dziennika Gazety Prawnej” oraz serwisów Gazetaprawna.pl, Dziennik.pl, Forsal.pl i Infor.pl.

Seria „Obiektywnie o Biznesie” skierowana jest do przedsiębiorców. Dziennikarze (Agnieszka Pokojska oraz Łukasz Zalewski) przybliżają najważniejsze i aktualne zagadnienia z podatków, prawa, biznesu oraz finansów. Natomiast „Po stronie kultury” to wywiady z przedstawicielami świata kultury i sztuki, prowadzone przez Marcina Cichońskiego.

Podcasty „Dziennika Gazety Prawnej” dostępne są w Spotify, Google Podcasts, iTunes podcasts, na serwisach internetowych wydawcy oraz na stronie Podcast.gazetaprawna.pl.

Z danych ZKDP wynika, że średnia sprzedaż „Dziennika Gazety Prawnej” w pierwszych trzech kwartałach br. wynosiła 35 259 egz., po spadku o 7,27 proc. w skali roku.

Według badania Gemius/PBI we wrześniu br. Dziennik.pl zanotował 2,72 mln użytkowników i 16,67 mln odsłon, Gazetaprawna.pl – 2,39 mln użytkowników i 7,43 mln odsłon, a Forsal.pl – 765,1 tys. użytkowników i 3,09 mln odsłon.