Ostatnio dodane

Termin zgłoszeń do konkursu Grand Press 2019 przedłużony do piątku 8 listopada

Do najbliższego piątku czekamy na zgłoszenia w konkursie Grand Press. Materiały muszą dotrzeć do redakcji magazynu „Press” przy ul. Książęcej do piątku 8 listopada do godz. 20.

Przypominamy, że w związku z pożarem redakcji magazynu „Press”, organizatora konkursu Grand Press, materiały konkursowe do tegorocznej edycji przyjmowane są w tymczasowej siedzibie „Press” na warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych.

„Press”
ul. Książęca 4,
00-498 Warszawa
z dopiskiem „Grand Press”

Zgłoszenie musi zawierać dwie kopie pracy podpisane pseudonimem, a w drugiej kopercie Formularz Zgłoszeniowy z danymi autora, pobrany ze strony www.grandpress.pl.

W konkursie ocenione zostaną materiały prasowe, radiowe, telewizyjne i internetowe opublikowane albo wyemitowane w mediach, w języku polskim, między 1 listopada 2018 roku a 31 października 2019 roku.

Prace można zgłaszać w kategoriach: News, Dziennikarstwo śledcze, Publicystyka, Reportaż (prasowy/internetowy, radiowy, telewizyjny/wideo), Wywiad, Dziennikarstwo specjalistyczne.

Regulamin konkursu znajduje się na stronie www.grandpress.pl. Tam również znajdują się opisy kategorii konkursowych oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

UWAGA: Przedłużenie terminu nie dotyczy materiałów wysłanych pocztą – tu liczy się data stempla pocztowego nie późniejsza niż wtorek 5 listopada, godz. 23.59.

Materiały, które zostaną dostarczone osobiście do siedziby redakcji oraz wysłane kurierem, muszą dotrzeć do siedziby „Press” do piątku, 8 listopada do godz. 20.00

Zapraszamy do udziału w najbardziej prestiżowym konkursie dziennikarskim w Polsce!