Ostatnio dodane

TOK FM i Gazeta.pl wyemitują wspólny powyborczy poranek w sieci

W dzień po wyborach parlamentarnych – w poniedziałek, 14 października br. Gazeta.pl i Radio TOK FM wyemitują wspólny powyborczy poranek. W programie emitowanym od godz. 6:00, znajdą się polityczne dyskusje oraz analizy i komentarze do wyników wyborów.

Powyborczy wideoporanek Radia TOK FM i Gazeta.pl to blisko sześć godzin dyskusji, debat i wywiadów dostępnych w formie wideo na żywo. Od godz. 6:00 do 12:00 program będzie można śledzić na stronach głównych tokfm.pl i Gazeta.pl, a także w mediach społecznościowych.

W warszawskim studiu dziennikarze Radia TOK FM Karolina Lewicka, Dominika Wielowieyska i Maciej Głogowski porozmawiają z gośćmi, wśród których będą, m.in. Adam Jasser, Jakub Borowski, Jarosław Flis, Antoni Dudek, Piotr Trudnowski oraz dziennikarze Michał Szułdrzyński, Dominika Długosz i Zuzanna Dąbrowska.

Transmisje rozmów uzupełnią najświeższe dane dotyczące wyborów i analizy wyników, które w redakcji Gazeta.pl będzie prezentował Łukasz Kijek z Next.Gazeta.pl. Dodatkowo, Gazeta.pl pokaże aktualizowane na bieżąco wyniki, materiały filmowe ze sztabów wyborczych i przemówienia partyjnych liderów.

O godz. 11:00 powyborczy poranek Radia TOK FM i Gazeta.pl zakończy dyskusja, w której o tym, co wydarzyło się przy urnach i co czeka Polaków w najbliższych dniach porozmawiają: Piotr Kraśko, Karolina Lewicka, Dominika Wielowieyska i Jacek Żakowski. Rozmowę poprowadzi Maciej Głogowski.