Ostatnio dodane

Kamila Biedrzycka z cyklem wywiadów na SE.pl i w „Super Expressie”

Kamila Biedrzycka

Na portalu „Super Expressu” (Grupa ZPR Media) ruszył program wideo „Express Biedrzyckiej”, w którym Kamila Biedrzycka rozmawia z politykami. Zapisy wywiadów będą też publikowane w drukowanej wersji „SE”.

„Express Biedrzyckiej” jest nagrywany w newsroomie „Super Expressu”. W programie Kamila Biedrzycka będzie rozmawiać o bieżących wydarzeniach z politykami. Pierwszy odcinek nagrano i opublikowano w środę, gościem był Aleksander Kwaśniewski.

Tygodniowo mają być realizowane minimum trzy odcinki „Expressu Biedrzyckiej”. Najpierw będą publikowane na SE.pl, a potem także na profilach portalu na Faceboku i YouTubie. Natomiast następnego dnia zapisy rozmów będą zamieszczane w „Super Expressie”.

W latach 2013-2018 na podobnych zasadach realizowano program ówczesnego redaktora naczelnego „Super Expressu” Sławomira Jastrzębowskiego, emitowany kolejno w Superstacji i Nowa TV.

Biedrzycka dalej w Superstacji

Kamila Biedrzycka współpracę z „Super Expressem” podjęła w połowie ub.r., a kilka miesięcy wcześniej zaczęła prowadzić pasma informacyjno-publicystyczne w Superstacji. W miniony weekend kanał zrezygnował z prawie wszystkich pasm na żywo, a wcześniej pożegnał się z większością publicystów.

Pracami nad nową ramówką stacji kierują dyrektor programowy Grzegorz Jankowski i jego zastępca Grzegorz Adamczyk. Ma zostać wprowadzona w październiku.

Kamila Biedrzycka przekazała portalowi Wirtualnemedia.pl, że będzie dalej współpracowała z Superstacją.

Wcześniej dziennikarka była związana z Telewizją WP (od jesieni 2016 do 2017 roku), TVP Info (od 2012 do wiosny 2016 roku), TVN24, RMF FM i TOK FM.

Według badania Gemius/PBI w sierpniu br. portal SE.pl zanotował 8,74 mln realnych użytkowników i 124,9 mln odsłon. Natomiast średnia sprzedaż ogółem „Super Expressu” w lipcu br. wynosiła 106 528 egz., 4,3 proc. mniej niż rok wcześniej.