Ostatnio dodane

Z Chillizet odchodzi dyrektor muzyczna

Martyna Wawryło-Wojciechowska

Martyna Wawryło-Wojciechowska, dyrektor muzyczna radia Chillizet, rozstaje się z Eurozetem. Obowiązki te pełni Urszula Prussak. Z anteny zniknęła Iwona Kutyna.

– Mamy z Iwoną Kostką-Kwiatkowską (redaktor naczelną Chillizet – przyp. red.) inną wizję funkcjonowania stacji, dlatego zdecydowałam się spróbować swoich sił w innym miejscu – mówi Martyna Wawryło-Wojciechowska. Pozostaje w mediach – nową pracę rozpocznie na początku października, ale szczegółów nie zdradza.

Martyna Wawryło-Wojciechowska dyrektor muzyczną Chillizet została w maju 2017 roku, kiedy Iwona Kostka-Kwiatkowska objęła stanowiska redaktor naczelnej i dyrektor programowej stacji. Wawryło-Wojciechowska pracę w rozgłośni rozpoczęła w październiku 2009 roku.

Obecnie obowiązki dyrektor muzycznej Chillizet pełni Urszula Prussak, która w latach 2013-2016 była szefową muzyczną publicznego mazowieckiego Radia dla Ciebie.

Z anteny Chillizet zniknęła Iwona Kutyna, która była prowadzącą pasma w letniej ramówce stacji.

Chillizet ma nadajniki w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Władysławowie i na Helu. Radio w fali czerwiec-sierpień 2019 roku miało 0,2 proc. udziału w czasie słuchania (badanie Radio Track, realizowane przez Kantar).