Telewizja Polsat z nowym stołem prezenterskim w studiu informacyjnym

Premiera w najbliższym wydaniu „Śniadania w Polsat News”

Nowy stół prezenterski w TV Polsat News

Telewizja Polsat podjęła decyzję o wymianie głównego stołu prezenterskiego w studiu informacyjnym. Nowy obiekt najprawdopodobniej zadebiutuje w najbliższą niedzielę w „Śniadaniu w Polsat News” – dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Dotychczasowy stół był używany od października ub.r., kiedy to Polsat News zaczął nadawać z nowego studia, które zostało wyremontowane.

Telewizja Polsat w ostatnim czasie podjęła decyzję o wymianie stołu, który – jak się dowiedział portal Wirtualnemedia.pl – na wizji najprawdopodobniej zadebiutuje w najbliższą niedzielę w programie „Śniadanie w Polsat News”.

– Nowy obiekt będzie mniejszy, lżejszy i co najważniejsze – wieloczęściowy. Dzięki temu bardziej praktycznie będzie wykorzystywane studio Polsatu News – komentuje nam osoba związana z Telewizją Polsat. – Zmiana ta w znacznym stopniu, to efekt przygotowywań do zbliżających się wyborów – dodaje.

Prace związane z wymianą stołu w studiu Polsatu News rozpoczęły się w poniedziałek. Na czas remontu programy newsowej stacji realizowane są przy tzw. bocznym stole, który znajduje się po drugiej stronie studia.

Udział Polsat News w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2018 roku wyniósł 1,12 proc.