Ostatnio dodane

Katarzyna Bosacka uruchamia kanał youtube’owy. Obsługuje go Video Brothers

Katarzyna Bosacka

We wtorek, 20 sierpnia na platformie You Tube zadebiutuje kanał Katarzyny Bosackiej „EkoBosacka”. Finansowe wsparcie kanału zapewniają firmy Organic Farma Zdrowia i Laboratorium Naturella, a obsługę techniczną Video Brothers – dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Katarzyna Bosacka rozstała się ze stacją TVN Style na początku czerwca, po tym jak została ambasadorką marketingową ekologicznych marek OnlyBio i OnlyEco z portfolio firmy Laboratorium Naturella, na co nie miała wymaganej w umowie zgody nadawcy.

Dziennikarka kilka dni po rozstaniu z nadawcą ogłosiła na Facebooku, że dostała już kilka ofert pracy. Zdecydowała się jednak na uruchomienie własnego kanału youtube’owego „EkoBosacka”. – Będę w nim opowiadała o prostym, ekologicznym życiu, zdrowej żywności itd. Będzie można też wchodzić w interakcje ze mną: zadawać pytania, na które odpowiem – mówiła portalowi Wirtualnemedia.pl.

Prace nad przygotowywaniem kanału właśnie się kończą. Ma on ruszyć w najbliższy wtorek. Opiekę nad nim objęła firma Video Brothers – odpowiada za produkcję i dystrybucję treści oraz optymalizację, administrację i monetyzację kanału. Spółka obsługuje też m.in. kanały Tomasza Sekielskiego, Macieja Orłosia czy Tomasza Raczka. Finansowo w przedsięwzięcie zaangażowały się firmy Organic Farma Zdrowia i Laboratorium Naturella.

– Nie wiem, na jaką mogę liczyć oglądalność. Dopiero startuję. Nauczyłam się jednak, że ciężka praca przynosi owoce – mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Katarzyna Bosacka .

Bosacka jest dziennikarką i pisarką. Od 1996 roku pracowała w „Gazecie Wyborczej”, w latach 2007-2010 była korespondentką „Wysokich Obcasów” w Waszyngtonie. Z telewizją TVN Style związana była od 2010 roku. Prowadziła m.in. programy „Co nas truje”, „Wiem, co jem i wiem, co kupuję” oraz „Gwiazdy od kuchni”.

Firma Video Brothers w ub.r. osiągnęła 3,72 mln zł wpływów sprzedażowych i 1,04 mln zł zysku netto, wobec 1,81 mln zł przychodów i 120,7 tys. zł zysku rok wcześniej.