Kamil D. spowodował kolizję

Był pod wpływem alkoholu

Kamil D.

W piątek po południu na autostradzie A1 w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego doszło do kolizji. Nietrzeźwy kierowca uderzył w pachołki rozdzielające pasy jezdni. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Z ustaleń mediów wynika, że sprawca kolizji to znany dziennikarz Kamil D.

Zdarzenie potwierdza Dagmara Mościńska z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim. – Kierujący samochodem BMW X6, poruszający się w kierunku Katowic na wysokości zwężenia związanego z przebudową drogi uderzył w pachołki rozdzielające pasy jezdni – mówi Mościńska. Jak dodaje, kierowcą BMW był 51-letni mężczyzna, mieszkaniec Katowic. – Miał w organizmie 2,6 promila alkoholu – dodaje. Pachołek uderzony przez samochód trafił w auto jadące z naprzeciwka, ale policja podkreśla, że w zdarzeniu nie było osób poszkodowanych.

Kamil D. w latach 1993-2006 był dziennikarzem Telewizji Polskiej, a w latach 2006-2015 pracował w TVN, gdzie był prowadzącym i redaktorem naczelnym „Faktów”. Przez dwa i pół roku prowadził serwis Silesion.pl.