Marzena Chełminiak z weekendowym cyklem wywiadów na TVN24.pl

Marzena Chelminiak

Od najbliższego wydania w weekendowym magazynie portalu TVN24.pl będą publikowane wywiady prowadzone przez Marzenę Chełminiak, wieloletnią dziennikarkę Radia ZET.

– To będą wywiady inne niż wszystkie. Marzena sprawdzi „czy magię radia można połączyć z siłą telewizji i energią internetu”(jej słowa). Na pierwszy ogień Katarzyna Bonda – zapowiedział na Twitterze Mateusz Sosnowski, redaktor naczelny TVN24.pl. Cykl jest zatytułowany „Opowiedz Marzenie”.

Weekendowy magazyn – z wywiadami, publicystyką i reportażami – jest obecny na TVN24.pl od jesieni 2015 roku.

Według badania Gemius/PBI w maju br. portal TVN24.pl zanotował 8,82 mln realnych użytkowników, 130,1 mln odsłon oraz 14 minut i 2 sekundy średniego czasu korzystania przez odwiedzającego w ciągu doby.

A tu mała próbka tego, co będziecie mogli zobaczyć w weekend w @MagazynTVN24 Marzena Chełminiak w rozmowie z Katarzyną Bondą.@tvn24 pic.twitter.com/jfzmsCuLYu

— Mateusz Sosnowski (@mat_sosnowski) 27 czerwca 2019

Marzena Chełminiak w grudniu ub.r. rozstała się z Radiem ZET, z którym była związana od startu rozgłośni w 1990 roku. Pożegnanie z dziennikarką kierownictwo stacji tłumaczyło zmianami w ramówce. W ostatnim okresie pracy Chełminiak prowadziła w Radiu ZET cotygodniowy program „Życie jak Marzenie”, a wcześniej była gospodynią wielu audycji lifestylowych, w latach 2010-2015 współprowadziła poranne pasmo „Dzień dobry bardzo”.

W maju br. Marzena Chełminiak zaczęła przygotowywać podcast „…jak marzenie” do aplikacji Lecton należącej do Audioteki.