Ostatnio dodane

Ryszard Gromadzki z TV Republika współpracuje z Polskim Radiem 24

Ryszard Gromadzki

Dziennikarz Telewizji Republika Ryszard Gromadzki zaczął stałą współpracę z Polskim Radiem 24. W rozgłośni przeprowadza wywiady z politykami.

Ryszard Gromadzki jest gospodarzem niektórych rozmów z politykami w paśmie przedpołudniowym Polskiego Radia 24. Jak już informowaliśmy, od niedawna część wywiadów w tym paśmie przeprowadza Michał Rachoń z TVP Info.

Rozmowy przed południem w PR24 przeprowadzają też Magdalena Złotnicka i Małgorzata Raczyńska-Weinsberg (która od połowy ub.r. prowadzi też w stacji cotygodniową audycję „Sztuka słuchania”).

Z kolei gospodarzami popołudniowych wywiadów w PR24 są najczęściej Antoni Trzemiel i Adrian Klarenbach, obaj związani z Telewizją Polską.

Ryszard Gromadzki od sześciu lat pracuje w Telewizji Republika. Prowadzi tam przede wszystkim programy publicystyczne, obecnie m.in. „W punkt”, a także – wspólnie z Antonim Macierewiczem – „Pilnujmy Polski!”.

Wcześniej Gromadzi był związany m.in. z TV Biznes.

Według badania Radio Track w pierwszym kwartale br. Polskie Radio 24 miało 0,5 proc. udziału w rynku słuchalności, tyle samo co rok wcześniej.