Ostatnio dodane

Ida Nowakowska prowadzącą „Pytanie na śniadanie” w TVP2

Łukasz Nowicki i Ida Nowakowska

Tancerka Ida Nowakowska dołączyła do gospodarzy „Pytania na śniadanie” w TVP2, będzie prowadzić program razem z Łukaszem Nowickim. Nowakowska wcześniej występowała w „Bake off – ale ciacho”, „Bake off Junior” i „Dance, dance, dance”.

Ida Nowakowska jako prowadząca „Pytanie na śniadanie” zadebiutuje w piątek. Będzie występować w programie wspólnie z Łukaszem Nowickim.

Poprzednio Nowicki prowadził poranny cykl TVP2 zazwyczaj razem z Joanną Racewicz lub Marzeną Kawą. Racewicz wiosną ub.r. rozstała się z Telewizją Polską, niedługo potem jak została odsunięta od prowadzenia „Pytania na śniadanie” z uwagi na aktywności na Instagramie. Od października dziennikarka jest jednym z gospodarzy pasma „Nowy dzień” w Polsat News.

Z kolei Ida Nowakowska jest związana z Telewizją Polską od początku ub.r. Przygotowywała wywiady do „Dzień dobry Polsko” w TVP1, a wspólnie z Marceliną Zawadzką prowadziła „Bake Off Junior” i piątą serię „Bake Off – Ale ciacho!”, natomiast wiosną br. była jurorką w show „Dance, dance, dance”.

Wiosną 2016 roku Nowakowska była w jury dziewiątej edycji „You Can Dance” w TVN, a w br. była jurorką w show „The World’s Best” nadawanym w amerykańskiej stacji CBS.

Ida Nowakowska to kolejna nowa osoba prowadząca „Pytanie na śniadanie” – z początkiem maja do grona gospodarzy programu dołączyli Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora.

Według danych Nielsen Audience Measurement w kwietniu br. TVP2 zanotowało 548 730 widzów średniej oglądalności minutowej i 8,66 proc. udziału w rynku oglądalności, o 3,8 proc. więcej niż rok wcześniej.