Ostatnio dodane

Piotr Witwicki redaktorem naczelnym Polsatnews.pl

Portal podlega Dorocie Gawryluk

Piotr Witwicki

Od maja br. dziennikarz Piotr Witwicki obejmie stanowisko redaktora naczelnego portalu internetowego Polsatnews.pl. Dotychczasowa szefowa serwisu Beata Drozdowska-Wolska pozostaje w redakcji – nieoficjalnie ustalił portal Wirtualnemedia.pl.

Witwicki od stycznia br. był wicenaczelnym portalu Polsatnews.pl, było to nowe stanowisko w pionie informacji i publicystyki Telewizji Polsat.

Jak nieoficjalnie dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, od maja Piotr Witwicki przejmie kierowanie nad serwisem internetowym Polsat News. Do tej pory redaktor naczelną była Beata Drozdowska-Wolska, która po zmianach pozostaje w redakcji.

Ponadto Polsatnews.pl podlega teraz bezpośrednio Dorocie Gawryluk, szefowej pionu informacji i publicystyki Telewizji Polsat.

Piotr Witwicki w Polsat News od początku

Piotr Witwicki pracuje w Polsacie News od początku istnienia stacji. Obecnie jest gospodarzem piątkowych wydań „Wydarzeń i Opinii”, od od poniedziałku do czwartku prowadzi „Graffiti”. W październiku 2018 współprowadził debatę kandydatów na Prezydenta Warszawy. W magazynie „Plus Minus”, dziennika Rzeczpospolita przeprowadza wywiady w autorskim cyklu „Rozmowy Witwickiego”.

Portal polsatnews.pl działa od października 2015 roku. Według danych Gemius/PBI, w listopadzie 2018 roku serwis miał ponad 1,22 mln unikalnych użytkowników, a średni czas korzystania wyniósł 4 minuty i 18 sekund.