Ostatnio dodane

„Kłamstwo smoleńskie” – nowa odsłona „Czarnej księgi PiS” we wtorek w „Gazecie Wyborczej”

Redakcja „Gazety Wyborczej” (Agora) przygotowała kolejną – czwartą odsłonę „Czarnej księgi PiS”. W specjalnym dodatku „Kłamstwo smoleńskie”, który pojawi się z dziennikiem we wtorek, 9 kwietnia br. skupia się na przyczynach katastrofy smoleńskiej.

Dziennikarze „GW” przygotowali teksty, w których odpowiedzą m.in. na pytania, co stało się z ekspertami z rządowej komisji Jerzego Millera, którzy prowadzili śledztwo w sprawie katastrofy. Ponadto, w 8-stronnicowym dodatku znajdzie się wywiad Agnieszki Kublik z dr Maciejem Laskiem.

„Kłamstwo smoleńskie. Czarna księga PiS” będzie dołączona do wtorkowego numeru „Gazety Wyborczej”, 9 kwietnia br.

Wydanie wspiera kampania promocyjna w radiu (TOK FM) oraz autopromocja prowadzona na łamach „Gazety Wyborczej”, w serwisie Wyborcza.pl oraz w mediach społecznościowych. Działania przygotował i zaplanował zespół promocji „Gazety Wyborczej”.

Według danych ZKDP w ub.r. średnia sprzedaż ogółem „Gazety Wyborczej” wynosiła 94 527 egz., o 14,8 proc. mniej niż rok wcześniej.

Z jego płatnej oferty dostępu do treści na koniec ub.r. korzystało 170,5 tys. internautów, o 37 tys. więcej niż rok wcześniej.